Loading...
Nieuws

Is uw bedrijfslogo de komende drie seizoenen zichtbaar op onze inschietshirts?

Nic. biedt u als sponsor de unieke mogelijkheid om gedurende drie seizoenen de inschietshirts van de eerste selectie van Nic. te sponsoren. Voor elke wedstrijd van de eerste selectie (Nic. 1 en Nic. 2) dragen de spelers tijdens de warming-up inschietshirts.

Wat zijn de kosten? Eénmalig €150,-

Wat bereikt uw bedrijf met een logo op het inschietshirt?

  • Uw bedrijfslogo is drie seizoenen lang zichtbaar op de inschietshirts van de eerste selectie op Sportpark de Wijert, in het Alfa-college én bij uitwedstrijden.
  • Aangezien ons eerste komend seizoen zowel op het veld, als in de zaal in de Hoofdklasse speelt, bereikt uw logo op de inschietshirts een breed publiek door heel Nederland!
  • Bijdragen en zichtbaarheid aan de professionaliteit van een korfbalvereniging binnen Helpman/De Wijert in Groningen.

Wilt u extra sponsoren? Of meer informatie over de mogelijkheden? Neem dan contact op met de sponsorcommissie: roeland.goedkoop@outlook.com of kijk op https://nic-korfbal.nl/sponsoring/!