Update 11 mei 2020: de afgelopen anderhalve week hebben er al trainingen plaatsgevonden voor de leeftijden tot en met 18 jaar. Hierbij waren diverse maatregelen genomen die vanuit het RIVM en de overheid waren opgedragen. Nu mogen ook onze seniorenleden weer trainen!
Wij willen dat iedereen de regels in acht neemt en dat iedereen deze regels ook handhaaft. Dus:
- Geen ouders/ verzorgers op het terrein
- Handen voor en na een training desinfecteren
- Kom in sportkleding en neem een tas mee voor het opbergen van je eigen spullen
- Eigen gebruik waterfles
Het trainingsschema dat vanaf 11 mei geldt staat hier en is ook via een e-mailbericht rondgestuurd.
Originele bericht: na een bizarre periode heeft de overheid besloten dat de jeugd weer mag sporten. In de afgelopen tijd zijn diverse mensen druk bezig geweest om de komende periode zo goed mogelijk te laten verlopen.
In de onderstaande afbeelding is te vinden wie wanneer traint. In de documenten onder de afbeelding leggen we uit welke protocollen er worden gehandhaafd, zowel bij Nic. als bij Hoogkerk (combiteams).

Nic. drukt iedereen op het hart dat iedereen de regels hanteert en dat we met iedereen de komende periode zo goed mogelijk doorkomen. Ook de 1,5 meter voor onze trainers die zich gaan inzetten om ieder jeugdlid weer te laten bewegen en genieten van ieders hobby.