Loading...
Nieuws

Nic. verwelkomt Dizain als nieuwe sponsor!


Met trots verwelkomt Nic. Dizain als nieuwe sponsor! Dizain is een strategisch en creatief merkenbureau uit Groningen. Dizain creëert sterke merken. Merken met een krachtige identiteit en een bijzonder verhaal. Dizain helpt merken hun oerkracht te bepalen en vertaalt deze naar een unieke merkbeleving. Online en offline.

Eigenaar René Blokzijl is de vader van Sofie die al van jongs af aan lid is van onze club en dit seizoen speelt in Nic./Hoogkerk B2. René over onze club: “Ik ben een enorme sportliefhebber en vind Nic. echt een van de leukste verenigingen die ik ken. Iedereen kent elkaar en er hangt een heel fijne sfeer binnen het Nic.-nest. Ik vind het leuk om te zien hoe de kinderen hier genieten en samen veel plezier hebben. Zowel op het veld als tijdens de vele activiteiten die door Nic. worden georganiseerd.”